Petra Štarková, kosmetické studio v Brně

Kosmetický salon Petry Štarkové

Mojí největší vášní a také základem mojí práce je kosmetická péče, která je naprosto zásadní pro dosažení vytoužených výsledků. Proto pokud budete váhat mezi kvalitním make-upem a odličováním vždy vyberte péči! Jen ta dokáže vaši pleť očistit, rozzářit, vyživit, zhydratovat a nakonec i změnit, ale to vše se dozvíte během vaší návštěvy.

V rámci všech kompletních ošetření máte v případě vašeho zájmu v ceně úpravu a barvení obočí a barvení řas. Samozřejmostí v rámci všech nabízených ošetření je také diagnostika pleti včetně doporučení vhodné domácí péče. Pamatujte, že domácí péče je 70 % úspěchu. Nebojte se však, že vám bude vybrána péče za desítky tisíc. Ke správné péči o pleť často stačí pouze 3 kvalitní a účinné produkty a začnou se dít “zázraky”. Nabízím také možnost zakoupení dárkových poukazů v libovolné hodnotě, které lze využít jak na salónní kúry SOTHYS PARIS, tak na domácí produkty.

Rezervace & kontakt

CENÍK KOSMETIKY

INTENZIVNÍ KOSMETICKÉ KÚRY

Luxusní ošetření na bázi farmacie, které Vaši pleti ukáže sílu té nejintenzivnější péče.

Lumière
Intenzivní 6 krokové ošetření poskytne Vaší pleti trojí řešení. Redukuje tmavé skvrny, poskytuje rozjasnění a sjednocení pleti za poskytnutí optimální hydratace. Vaše pleť bude okamžitě zářivá a viditelně mladší a vyhlazenější. Nová varianta „chemickéo peelingu“ v podání Sothys Paris.
2550 Kč
Kosmetická kúra Hydra 4HA
Toto luxusní ošetření bylo speciálně navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám hydratace všech typů pleti. Ošetření s protokolem o 6 fázích, exkluzivní manuální technikou Digi-Esthétique a nejmodernější generací hydratačních aktivních látek obohacené o sílu trojnásobné kyseliny hyaluronové.
2550 Kč
Kosmetická kúra Mládí
Cílené ošetření, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí: vráskám a povoleným rysům. Vysoce sofistikované ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace, díky kterým získáte viditelně mladší tvář.
2550 Kč
Kosmetická kúra Detox Energie
Intenzivní ošetření se silnou kombinací účinných složek, bylo speciálně vyvinuto k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit její stárnutí. Hlavní podstatou ošetření je trojice exkluzivních aktivních látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen a peptidy. Komplexní řešení k ochraně proti vlivům znečištěného prostředí, detoxikaci a dodání energie.
2600 Kč

SPECIFICKÉ KOSMETICKÉ KÚRY

Nadstandardní kůry, které poskytují specifické ošetření konkrétních potřeb pleti.

SPA termální kúra
Vhodná pro velmi citlivou i nemocnou pleť. Okamžitá úleva pro citlivou či nemocnou pleť za použití modelačních porcelánových lžiček. Citlivá pleť získá zpět svůj komfort a jas, je vyvážená díky specifickému ošetření obsahujícímu přírodní minerální pramenitou vodu Marie-Henriette pocházející z chráněné oblasti Belgických Ardén
1850 Kč
Sezónní kúra
Zážitkové ošetření, které je inspirováno chronobiologií pleti, tedy tím co pleť v daném ročním období potřebuje. Toto ošetření je plné vitamínů a minerálů a je s každým ročním obdobím nové a neopakovatelné.
1850 Kč
Sothys Organics kúra
Cerfitikovaná organická a veganská péče, které vám ukáže kouzlo přírody v podání naší značky.
1850 Kč
Oční kúra
Speciální kryo ošetření zaměřené na oční kontury, jejich vyhlazení, rozzáření a regeneraci.
(V rámci ošetření je cena pouze 690 Kč).
1190 Kč

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÉ KÚRY

Uvedení do světa Sothys Paris profesionálních kosmetických ošetření přizpůsobené jakémukoliv typu pleti.

Základní ošetření pleti s použitím aktivního séra1600 Kč
Základní ošetření pleti s použitím aktivního séra + zesilovací kosmeceutická kůra Glysalac plus RS (doporučuji)1850 Kč
Samostatná kůra Glysalac plus RS1150 Kč

CENÍK MAKE-UP & HAIR STYLING

Ať už toužíte být ve Váš důležitý den přirozená či sexy, chcete ležérní vlny a nebo vysoce posazený drdol, jste nevěsta a nebo jen vyrážíte na párty či focení vždy s nadšením vyslechnu Vaše představy a učiním vše proto, abyste byla nejen ve svých očích tím nejkrásnějším “já” . Díky spojení make-upu s vlasovým stylingem navíc společně zajistíme maximální harmonii výsledného looku, budete zářit. Pro bližší informace ohledně svatební vizáže mě prosím kontaktujte pomocí e-mailu.

Luxusní svatební balíček
Cena obsahuje diagnostiku pleti, pleťové ošetření, balíček produktů zn. Sothys Paris, zkoušku svatebního líčení a účesu, svatební líčení a účes ve svatební den.
12000 Kč
Svatební balíček Classic
Cena obsahuje zkoušku svatebního líčení a účesu, svatební líčení a účes ve svatební den.
8000 Kč
Svatební make-up samostatně
Cena obsahuje zkoušku svatebního make-upu a svatební make-up ve svatební den.
5000 Kč
Svatební účes samostatně
Cena obsahuje zkoušku svatebního účesu a svatební účes ve svatební den.
5000 Kč
Slavnostní make-up a účes
V případě, že máte zájem pouze o make-up či pouze o účes samostatně, cena za každou službu zvlášť je 1200 Kč.
2000 Kč
Foto make-up
Cena obsahuje i lehký vlasový styling.
1800 Kč

TĚŠÍM SE NA VÁS


REZERVACE & KONTAKT