Petra Štarková, kosmetické studio v Brně

Kosmetický salon Petry Štarkové

Mojí největší vášní a také základem mojí práce je kosmetická péče, která je naprosto zásadní pro dosažení vytoužených výsledků. Proto pokud budete váhat mezi kvalitním make-upem a odličováním vždy vyberte péči! Jen ta dokáže vaši pleť očistit, rozzářit, vyživit, zhydratovat a nakonec i změnit, ale to vše se dozvíte během vaší návštěvy.

V rámci všech kompletních ošetření máte v případě vašeho zájmu v ceně úpravu a barvení obočí a barvení řas. Samozřejmostí v rámci všech nabízených ošetření je také diagnostika pleti včetně doporučení vhodné domácí péče. Pamatujte, že domácí péče je 70 % úspěchu. Nebojte se však, že vám bude vybrána péče za desítky tisíc. Ke správné péči o pleť často stačí pouze 3 kvalitní a účinné produkty a začnou se dít “zázraky”. Nabízím také možnost zakoupení dárkových poukazů v libovolné hodnotě, které lze využít jak na salónní kúry SOTHYS PARIS, tak na domácí produkty.

Rezervace & kontakt

CENÍK KOSMETIKY

INTENZIVNÍ KOSMETICKÉ KÚRY

Luxusní ošetření na bázi farmacie, které Vaši pleti ukáže sílu té nejintenzivnější péče.

Kosmetická kúra Hydra 4HA
Toto luxusní ošetření bylo speciálně navrženo tak, aby vyhovovalo potřebám hydratace všech typů pleti. Ošetření s protokolem o 6 fázích, exkluzivní manuální technikou Digi-Esthétique a nejmodernější generací hydratačních aktivních látek obohacené o sílu trojnásobné kyseliny hyaluronové.
2450Kč
Kosmetická kúra Mládí
Cílené ošetření, které bojuje proti viditelným známkám stárnutí: vráskám a povoleným rysům. Vysoce sofistikované ošetření kombinující produkty s vysokou účinností a cílené profesionální metody aplikace, díky kterým získáte viditelně mladší tvář.
2450Kč
Kosmetická kúra Detox Energie
Intenzivní ošetření se silnou kombinací účinných složek, bylo speciálně vyvinuto k ochraně pleti před nežádoucími účinky stresu ze znečištěného životního prostředí, který může urychlit její stárnutí. Hlavní podstatou ošetření je trojice exkluzivních aktivních látek: organický černý bez, organický sibiřský ženšen a peptidy. Komplexní řešení k ochraně proti vlivům znečištěného prostředí, detoxikaci a dodání energie.
2450Kč

SPECIFICKÉ KOSMETICKÉ KÚRY

Nadstandardní kůry, které poskytují specifické ošetření konkrétních potřeb pleti.

SPA termální kúra
Vhodná pro velmi citlivou i nemocnou pleť. Okamžitá úleva pro citlivou či nemocnou pleť za použití modelačních porcelánových lžiček. Citlivá pleť získá zpět svůj komfort a jas, je vyvážená díky specifickému ošetření obsahujícímu přírodní minerální pramenitou vodu Marie-Henriette pocházející z chráněné oblasti Belgických Ardén
1750 Kč
Sezónní kúra
Zážitkové ošetření, které je inspirováno chronobiologií pleti, tedy tím co pleť v daném ročním období potřebuje. Toto ošetření je plné vitamínů a minerálů a je s každým ročním obdobím nové a neopakovatelné.
1750 Kč
Sothys Organics kúra
Cerfitikovaná organická a veganská péče, které vám ukáže kouzlo přírody v podání naší značky.
1750 Kč
Peeling Resurfacant
Velmi silný, tzv. chemický peeling, kterývaši pleť dokonale pročistí a bude zářit čistotou jako “zrcadlo – resurfacant”.
1750 Kč
Oční kúra
Speciální kryo ošetření zaměřené na oční kontury, jejich vyhlazení, rozzáření a regeneraci.
(V rámci ošetření je cena pouze 690 Kč).
990 Kč

ZÁKLADNÍ KOSMETICKÉ KÚRY

Uvedení do světa Sothys Paris profesionálních kosmetických ošetření přizpůsobené jakémukoliv typu pleti.

Základní ošetření pleti s použitím aktivního séra1500 Kč
Základní ošetření pleti s použitím aktivního séra + zesilovací kosmeceutická kůra Glysalac plus RS (doporučuji)1750 Kč
Samostatná kůra Glysalac plus RS1050 Kč

CENÍK MAKE-UP & HAIR STYLING

Ať už toužíte být ve Váš důležitý den přirozená či sexy, chcete ležérní vlny a nebo vysoce posazený drdol, jste nevěsta a nebo jen vyrážíte na párty či focení vždy s nadšením vyslechnu Vaše představy a učiním vše proto, abyste byla nejen ve svých očích tím nejkrásnějším “já” . Díky spojení make-upu s vlasovým stylingem navíc společně zajistíme maximální harmonii výsledného looku, budete zářit. Pro bližší informace ohledně svatební vizáže mě prosím kontaktujte pomocí e-mailu.

Luxusní svatební balíček
Cena obsahuje diagnostiku pleti, pleťové ošetření, balíček produktů zn. Sothys Paris, zkoušku svatebního líčení a účesu, svatební líčení a účes ve svatební den.
12000 Kč
Svatební balíček Classic
Cena obsahuje zkoušku svatebního líčení a účesu, svatební líčení a účes ve svatební den.
8000 Kč
Svatební make-up samostatně
Cena obsahuje zkoušku svatebního make-upu a svatební make-up ve svatební den.
5000 Kč
Svatební účes samostatně
Cena obsahuje zkoušku svatebního účesu a svatební účes ve svatební den.
5000 Kč
Slavnostní make-up a účes
V případě, že máte zájem pouze o make-up či pouze o účes samostatně, cena za každou službu zvlášť je 1200 Kč.
2000 Kč
Foto make-up
Cena obsahuje i lehký vlasový styling.
1800 Kč

TĚŠÍM SE NA VÁS


REZERVACE & KONTAKT