Jsem Kosmetička, vizážistka & hairstylistka

Dovolte mi, abych se vám představila, protože je důležité, aby vám vyhovovala nejen nabízená péče a interiér mého salonu, ale také já, jako vaše ošetřující kosmetička.

Peťa Štarková, kosmetika, vlasový styling, líčení, Brno
Kosmetický salon Brno

Pracuji pečlivě a s nadšením pro dokonalý výsledek

Miluji pečovat o sebe a pozorovat ten rozdíl, kterého lze správnou péčí dosáhnout. Miluji make-up na zdravé a zářivé pleti. Ráda vás naučím jak o svoji pleť správně pečovat, jak si osvojit rutinu a sladit domácí péči s tou salónní. vaše pleť bude k nepoznání, zamilujete si ji stejně jako já a spousty mých nadšených klientek a vaše pravidelné návštěvy salonu budou nejen cestou k vaší krásné pleti, ale také dokonalým relaxem, který strávíte jen sama se sebou v krásném a útulném prostředí.

Ceník služeb

Když jsem viděla, jaké výsledky dokážu správnou péčí o pleť dosáhnout, myšlenka věnovat se péči o pleť profesionálně mě nadchla a nikdy nepustila.

Mimo práci kosmetičky, na které si opravdu zakládám, se věnuji i profesionálnímu make-upu a vlasovému stylingu. Pokud se rozhodnete využít mých služeb, velmi ráda vás ve svém salónu přivítám a poskytnu vám maximum ze svých vědomostí a zkušeností. Těším se na vás a pevně věřím, že výsledek mé práce vás přesvědčí o mé lásce k ní.

JAK VÁM MOHU POMOCI?

TĚŠÍM SE NA VÁS


REZERVACE & KONTAKT