Dermapen 4™

Zapomeňte na problémy s pletí.
Je tu Dermapen 4™!

Dermapen™ je vysoce účinná a miniinvazivní procedura, pomocí které je možné ošetřit širokou škálu problémů pleti. Na rozdíl od injekčního způsobu ošetření je mikrojehličkování Dermapen™ zcela přirozený proces, stimulující vlastní tělesný proces opravy a obnovy k tvorbě kolagenu a elastinu.

 • stárnoucí pleť
 • jemné linky a vrásky
 • dehydratovaná pleť
 • pleť poškozená sluncem
 • akné / problematická pleť
 • nežádoucí pigmentace
 • rosacea
 • nejednotný tón pleti
 • rozšířené póry a jiné

Dermapen 4 MG-Collection

Naprosto revoluční pokročilé ošetření Dermapen 4, které umožňuje získání dramatických výsledků díky kombinaci 5 ml na míru připraveného pleťového koncentrátu nejvyšší kvality. Ten obsahuje nejvyšší koncentraci 3molekulární kyseliny hyaluronové na trhu. MG Collection je řadou maximální účinných sterilních koncentrátů speciálně vytvořených pro invazivní mezoterapii Dermapen 4. Každý z těchto preparátů obsahuje nejnovější látky dostupné v korektivní dermatologii, počínaje nejvyšší koncentrací kyseliny hyaluronové (35 mg/ml), přes technologii Calphosomů, která zajišťuje správnou penetraci botanických látek, až po GGP, revoluční technologii Telomerů, zpomalující proces stárnutí. GGP byla v roce 2009 oceněna Nobelovou cenou. Konzultace s pleťovým terapeutem před ošetřením je nezbytná.

Ošetření zahrnuje 2 partie – obličej a krk.
Cena ošetření 7.150 Kč / 60 minut


Dermapen 4 Body and Face

Ošetření pleti pro pevnější, hladší a sjednocenou pleť. Ať už vás trápí akné, hluboké vrásky, rosacea, rozšířené póry nebo hyperpigmentace. Dermapen 4™ mikrojehličkování (microneedling) umožňuje viditelné a dlouhodobé výsledky. Pro maximální výsledky používáme certifikovaný protokol DermapenWorld. Konzultace s pleťovým terapeutem před ošetřením je nezbytná.

Ošetření zahrnuje 1 partii – obličej.
Cena ošetření 4.150 Kč / 60 minut


Dermapen 4 MG-EXO-SKIN Treatment

Mikrojehličkování budoucnosti díky lidským exozomům.

Pokročilé ošetření Dermapen 4 v kombinaci s revolučním pleťovým koncentrátem MG-EXO-SKIN, obsahujícím nejčistší a nejmladší exozomy získané z mezenchymálních kmenových buněk z pupečníku (Wartonova želé). Jedná se o multipotentní, vysoce univerzální, nejmladší a nejčistší zdroj pro kompletní obnovu kůže. Zosobňuje novou převratnou regenerativní sílu s potenciálem obnovy, regenerace a omlazení jakéhokoliv typu a stavu pokožky. Díky regeneračním schopnostem lidských exozomů se urychlují výsledky mikrojehličkování.
Lze dramaticky zlepšit mnoho kožních stavů včetně poškození sluncem, stárnutí, růžovky a pigmentace. Tomuto revolučnímu pleťovému koncentrátu předcházelo získání 3 Nobelových cen v oblasti regenerativní dermatologie! Konzultace s pleťovým terapeutem před ošetřením je nezbytná.

1 koncentrát na všechny problémy pleti – nutno propojit s domácí exozomální péčí pro absolutně dokonalé výsledky!
Cena ošetření 10.990 Kč / 60 minut


Über Peel

Unikátní anabolický chemický peeling byl exluzivně vytvořen pro zvýšení účinku ošetření Dermapen 4™, upgrade mikrojehličkování! Lze jej použít na závěr po mikrojehličkování a opravdu vřele Vám jej doporučujeme! Obsahuje unikátní formule kyseliny mléčné, mandlové, kojové a dalších aktivních látek, které jsou schopny urychlovat proces obnovy buněk a řešit nejen stárnutí pleti, ale také nežádoucí pigmentace, akné, melasma, mílie a jiné…

Vysoce vhodný pro nežádoucí pigmentace, poškození sluncem, aknózní a problematickou pleť, pleť stárnoucí a také pro vyhlazení jemných vrásek a linek.

Hlavní benefity:

 • šetrně odstraňuje povrchovou vrstvu pleti
 • zjemňuje a vyhlazuje povrch pleti
 • redukuje viditelnost jemných linek a vrásek
 • zesvětluje nežádoucí pigmentace
 • bezpečný, s maximálními výsledky
 • bez vedlejších účinků

Cena pouze 1.000 Kč k ošetření


Lékařská kosmetika – DP DERMACEUTICALS

Profesionální lékařská kosmetika jako jediná na světě nabízí společnost DERMAPENWORLD speciální přípravky vytvořené pro maximální souznění s mikrojehličkováním DermapenWORLD. Díky desítkám let výzkumu dokážeme společně maximalizovat výsledky mikrojehličkování a současně je udržet i v budoucnu.

Seznamte se s pokročilými technologiemi, díky kterým je lékařská kosmetika Dp Dermaceuticals schopna dostát svých slibů a poskytnout Vám maximální účinky díky účinným látkám jako je například:

HylaFuse™ komplex

Penetrace hluboko do pleti, maximální hydratace, maximální vyplnění pleti. Naší nejnovější formulí potentní kyseliny hyaluronové (35 ml/ml) jsme způsobili revoluci v kosmetické vědě, neboť taková koncentrace nebyla doposud v topickém kosmoceutiku použita.

Technologie Calphasomů™

Stimuluje obnovu pleti, kompatibilní s bioaktivními látkami. Tento unikátní enkapsulační systém na sebe umí vázat aktivní látky na bázi oleje i vody, pro ještě lepší absorpci do pleti. Hydroxyapatitové krystalky v Calphasomech také fungují jako bariéra, která chrání před škodlivými účinky UV záření. Vápník zase urychluje buněčnou obnovu pro pevnější pleť.

Telomery

Prodlužují životnost buněk, zpomaluje proces stárnutí, sjednocuje tón pleti. Objev jak jsou chromozomy chráněné za pomoci telomerů získal v roce 2009 Nobelovu cenu.

Již není nad čím uvažovat pokud chcete ty nejlepší výsledky nejen během jehličkování, ale kdykoliv po zbytek Vašeho života! DP DERMACEUTICALS ve spojení s DERMAPENWORLD mikrojehličkováním je dokonalost!

Naše produkty Vám poskytnout kompletní péči pro jakýkoliv typ pleti od odlíčení až po velice důležitou ochranu pleti proti záření, které prokazatelně poškozuje pleť. 

TĚŠÍM SE NA VÁS


REZERVACE & KONTAKT